Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Krzyże - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana

Wólka(Krzyże + 9 km)

199 000 zł1 668 m² 119,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy - Wólka, mazury Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Wólka na Mazurach , w otoczeniu terenów zielonych, lasów i jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Piecki

Piecki(Krzyże + 24 km)

255 000 zł20 900 m² 12,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 2,09 ha. Znajduje się w miejscowości Piecki, w powiecie mrągowskim. Powierzchnia płaska, w kształcie zbliżona do trapezu szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Spychowo

Spychowo(Krzyże + 12 km)

99 000 zł820 m² 120,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*2 działki z wydanymi wz na szlaku Krutyni w Spychowie Uwaga : cena w ogłoszeniu dotyczy działki poniższej pod numerem 1. Możliwość dokupienia trzech pozostałych działek, które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Zełwągi

Zełwągi(Krzyże + 24 km)

299 000 zł6 700 m² 44,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Inwestycyjna działka o pow. 6700 m2 na Mazurach z wydanymi warunkami zabudowy na budowę pięciu budynków rekreacji indywidualnej. Lokalizacja Skraj spokojnej, mazurskiej wsi Zełwągi położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Pisz

Pisz(Krzyże + 20 km)

450 000 zł1 212 m² 371,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ta atrakcyjna nieruchomość położona jest w spokojnej, pośredniej strefie miasta, w okolicach ul. Długiej, w drugiej linii zabudowy, zaledwie około 1 km od centrum miasta. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Prawdowo

Prawdowo(Krzyże + 24 km)

129 086 zł3 002 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki rolno - rekreacyjnej niedaleko Mikołajek, ale nie za miliony? Przedmiotem sprzedaży są działki rolne w m. Prawdowo, gm. Mikołajki, pow. Piski, woj. Warmińsko - Mazurskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Piecki

Piecki(Krzyże + 24 km)

227 290 zł3 247 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta działka spełni Twoje marzenie o budowie domu w jednym z piękniejszych miejsc na Mazurach. Piecki, bo tu znajduje się nieruchomość, to idealne miejsce łączące ze sobą otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Goleń(Krzyże + 23 km)

120 000 zł7 996 m² 15,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową jeziora Białego na szlaku kajakowym rzeki Krutyni. Działka rolna o łącznej powierzchni 7996 m2. Wykorzystanie tylko rekreacyjnie bez stałej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Świętajno

Świętajno(Krzyże + 21 km)

55 000 zł1 021 m² 53,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz działki wśród zieleni, wszechobecnych lasów, w spokojniejszym miejscu, w sąsiedztwie tylko kilku sąsiadów a jednocześnie chcesz dojeżdzać w 20minut do Szlaku wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Faryny

Faryny(Krzyże + 11 km)

199 000 zł2 998 m² 66,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bez prowizji dla kupującego! Oferta dotyczy bardzo atrakcyjnej działki inwestycyjnej / budowlanej. Możliwość nabycia natychmiast! cena do negocjacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Krzyże

Krzyże,warmińsko-mazurskie

220 000 zł3 522 m² 62,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Typ nieruchomości: dzialka budowlana Adres: krzyże, gmina Ruciane-Nida Powierzchnia działki: 3522 m2 Instalacje: prąd, woda, kanalizacja w sąsiedztwie Położenie: działka położona jest na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzyże

Krzyże,warmińsko-mazurskie

220 000 zł3 522 m² 62,46 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij